O nás

Cestovná agentúra Oregano

Cieľom cestovnej agentúry je ponuka kvalitných zájazdov rokmi overených a spoľahlivých cestovných kancelárii, udržanie si svojich zákazníkov, vybudovanie si dôvery nových, prostredníctvom osobného prístupu a flexibility. Na trhu pôsobím samostatne od júna 2012.

Oregano Vám ponúka výber rôznych druhov zájazdov a destinácií z vybraných cestovných kancelárií a kvalitné hotelové siete ako Grecotel, Insotel, Riu, Iberostar, Mövenpick, Radisson, Hilton, LTI, Hasdrubal Thalassa & Spa, Melia hotels & resorts, Intercontinental hotels & resorts a ďalšie

Spolupracujem s renomovanými cestovnými kanceláriami ako napr. Hydrotour, Kartago, Hechter, Koala Tour, Globtour, Satur, Pegas Tour atď, ako aj rakúskymi CK Neckerman, World of TUI a ďalšími cestovnými kanceláriami.

CA Oregano je zástancom kvalitných personalizovaných služieb, preto na požiadanie prídeme za Vami v dohodnutom čase, komunikácia je však možná aj prostredníctvom skypu, telefonicky, e-mailom a to kedykoľvek aj cez víkend, po osobnom dohovore.

V praxi to môže znamenať osobné stretnutie ešte pred kúpou zájazdu, vzájomné sa spoznanie a následne splnené očakávanie z radostne prežitej dovolenky.

Neváhajte si vybrať z našej ponuky na web stránke, ktorá sa neustále dopĺňa a skvalitňuje, alebo nás kontaktujte a my Vám „ušijeme“ ponuku priamo na mieru

S prianím príjemných zážitkov na cestách pozdravuje

Miriam Sečánska
majiteľka CA